Ostatnie dni kwietnia…

W ostatnich tygodniach moja aktywność na stronie znacząco spadła, jest to spowodowane przygotowaniami do jednego z najważniejszych „wyścigów” w tym sezonie – matury.
Pierwszy „etap” już za mną ?

Nie oznacza to jednak, że intensywność treningów na rowerze w ostatnim czasie zmalała, wręcz przeciwnie.
Wraz z Sms Świdnica 22 kwietnia brałem udział w jednym z cyklu 4 wyścigów -„Visegrad 4 Race” – „GP Polski” w Sobótce który jest zaliczany do kalendarza UCI. Trasa podobna do Ślężańskiego Mnicha, urozmaicona o jedną „ściankę” na początku rundy.

180km, trochę hopek, ciepełko. Moje nogi nie pracowały tak jakbym sobie tego życzył, finalnie dojeżdżam na 93 miejscu.
Nie ma tego złego, co by nie wyszło na dobre, kolejne doświadczenie i ukończony wyścig w rywalizacji z Elitą.

Po GP Polski solidnie potrenowałem, nie było czasu na nudę, a 26 kwietnia wyleciałem do Hiszpanii aby stanąć na starcie wyścigu Bizcaya 3e U23.

3 etapowy wyścig dla orlików po ciężkiej, górskiej trasie.
Niestety nie mogę napisać nic dobrego o mojej dyspozycji podczas tego wyścigu, zaraz po przylocie złapałem jakąś infekcje, czułem się bardzo źle.

Na 1 etapie zostałem w ostatniej grupie po dużej kraksie na zjeździe, podjąłem próbę przeskoczenia do peletonu, w połowie etapu złapałem gumę i w taki sposób skończyły się moje marzenia o dobrym wyniku. W kolejnych dniach, było jeszcze gorzej, gorączka, kaszel…
Zdarza się, nie zawsze idzie tak, jak byśmy sobie tego życzyli.

W takich chwilach nieodzowne jest dla mnie wsparcie najbliższych, mojej wspaniałej dziewczyny, rodziców, rodzeństwa. Wsparcie mojego trenera oraz sponsorów.
ProfiLine, Roadbike,CyklonBike,Sportfuel,
To dzięki Wam wiem, że każdy dzień przybliża mnie do sukcesu.
Małymi kroczkami, wspólnie do celu!

Nie mogę nie wspomnieć również o wspaniałej jeździe mojego kolegi z ekipy, który tryiumfował podczas 2 etapu i zajął 3 miejsce w klasyfikacji generalnej!

Następny start – 10-13 maj „CCC Tour” wraz z Guerciotti Kiwi-Atlantico, o którym będziecie mogli przeczytać więcej na mojej stronie już wkrótce 🙂

Teraz czas na regenerację po powrocie z Hiszpanii, ostatnie powtórki materiału przed maturą z matematyki i pełen ogień w najbliższych dniach ✊
Trzymajcie kciuki!

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *